Ezt találtam a neten:
Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: tudás. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: tudás. Összes bejegyzés megjelenítése
2010. január 7., csütörtök
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)