Miért is zavartak mindig a nagyképű emberek? Hát mert azt képzelik magukról, hogy fölöttem állnak, holott fölöttem nem állhat senki...
Talán tényleg igaz a mondás miszerint azt utáljuk másban, ami bennünk is megvan?
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: nagyképű. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: nagyképű. Összes bejegyzés megjelenítése
2010. április 19., hétfő
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)