Hogyan lehet valakin bosszút állni úgy, hogy végre megtanulja a leckét és többé ne ártson nekünk?
A szemet-szemért módszer nem járható út, hisz akkor soha nem lesz nyugtunk, továbbá "a szemet-szemért vakítja meg az egész világot." (Mahatma Gandhi)
A megoldás az, hogy egyszerűen szeretjük őt, még ha eleinte nehéz is. Minden erőnkkel megpróbáljuk szeretni és nem elítélni. Talán tudatalatt megérzi a dolgot és megszólal valami/valaki benne.
Idézetek a bosszúról: http://idezet.wordpress.com/category/bosszu/
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: bosszú. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: bosszú. Összes bejegyzés megjelenítése
2010. március 10., szerda
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)